מה כתבו עלינו

רמת השרון: פנטהאוז מושלם לאירוח עם נוף לים ולשדות

"בני הזוג זיהו מיד את הפוטנציאל בדירה ושדרגו אותה באמצעות שני מטבחים ומרפסת לבישול ולאירוח, חדר עבודה שקוף שמשרת בבוקר את האב ואחה"צ את הילדים ואלמנט אחסון שהוא גם רהיט. בשיפוץ"

GVT_34-2-1024x683

פ-תו-ח: בית בקצה קיבוץ גבת הצופה לנוף שדות עמק יזרעאל

"דרך הזכוכית בדלת הכניסה, בין המדרגות המרחפות, מהוויטרינות בחללים הציבוריים ומחלונות קומת החדרים – מכל פינה בבית נשקפים השדות והרי הכרמל, והניקיון העיצובי רק מעצים את הנוף"

על הקו: שיפוץ דירת נופש בעיר הגדולה

"בני זוג המתגוררים במיאמי הגיעו לארץ על מנת למצוא את דירת הנופש המושלמת עבורם. עוד לפני שמצאו את הדירה הייחודית בצפון תל אביב, בעלת הדירה ביקרה בביתה המעוצב של חברתה הקרובה ומהרגע הראשון ידעה שהיא הולכת לפנות...."

בית ליד ההר I פנים

"בבית שנפתח אל נופו המדהים של הר תבור, מתגורר זוג שבנה את בית חלומותיו. תוך כדי התכנון האדריכלי הבינו בני הזוג שהם מעוניינים בסידור מחדש של החללים ובניית קונספט עיצובי לבית, ונעזרו בליווי מהודק יותר בנושא עיצוב הפנים..."

וילה שקופה (1)

עם הפנים לדיונות: הצצה לווילה שקופה בצפון

"גשר תלוי מוביל לדלת הכניסה של הווילה המרשימה בצפון הארץ. בקומת הכניסה מוקמו המטבח, הסלון ופינת הרביצה המשקיפים לבריכה ולגבעות החוליות. אהבתם? איך לא. עכשיו תרדו קומה..."

כמה קטנה ככה גדולה: דירה בת 65 מ''ר לזוג עם שני ילדים | Xnet

"תכנונה של דירה תל אביבית קטנה מול הפארק מצליח להתמודד עם האתגר ולהעניק תחושת מרחב בעזרת הנוף בחלון הסלון, ארון ארוך מאוד וצבעוניות מדודה..."

מקסימום שינוי במינימום תקציב | Mako Living

"חמישה חדרים בדופלקס תל אביבי הולבשו מחדש, מהרצפה עד הגג, כולל תוספות אחסון וחדר ארונות, בתקציב שאתגר את המעצבות ועודד יצירתיות. איך יצא?..."

הרגל מעץ | גלובס

"כשהעולם הפך להיות טכנולוגי, אינטנסיבי ואגרסיבי, לא פלא שיותר ויותר גברים בוחרים לברוח מהחיים שבנו לעצמם אל הנגרות. טרנד העבודה בעץ הולך וצובר תאוצה ואלה שכבר החליפו את המשרד והמחשב בנגרייה ומפסלת מספרים על היצירה, הסיפוק והחום שבעבודת הכפיים הישנה והטובה..."

ספר "מטבח ישראלי" | שרון היבש

"המטבח של סבתא שלי היה קטן, החזיתות היו צבועות בצבע שמן אפור והארונות היו מצופים בנייר של אריזת מתנה. בין אזור העבודה לשולחן האוכל הפרידו ארונות עליונים ותחתונים שביניהם הורכב דלפק עבודה...."